Søger i: Band foto video og musik fotograf?
Som fotograf og musiker har jeg stor erfaring med bands. Som band fotograf har jeg en god ide om hvad i som musikere vil have.
Jeg har igennem tiden fotograferet flere band. Materialet kan bruges til sociale medier, hjemmesider, posters, print med videre.
Der findes mange bands derude. Mange af dem har også tvivlsomt materiale. Når kunderne kigger forbi er det oftest øjet de handler med. Altså ud fra en følelse om det de ser kan fungere til deres arrangement.
Som fotograf tager jeg billeder af jeres band. Enten i studie, på et livejob eller noget helt tredie? Måske har i en lokation som afspejler jer bedst? Så er det det vi gør.
Ud over at være fotograf er jeg selv aktiv musiker i After Eight Partyband. Jeg ved derfor hvad der kræves for at færdes på en scene og omkring musikere. Både i live og de mere "stagede" situationer.
Hvis i ikke selv har ideerne til de fede billeder bidrager jeg gerne. Kontakt mig for jeres specielle tilbud.
Lille udvalg af billeder
Kontakt mig hvis i skal bruge billeder omkring band foto video og musik fotograf
Tjek min Facebook og Instagram - kontakt mig via formularen for jeres muligheder.